Kurz líčení

Kurz líčení

Prostřednictvím našich kurzů proniknete do tajemství profesionálního líčení, naučíte se, jak jemně a elegantně sladit make up s tvarem obličeje, typem pleti a barvou očí i vlasů a dosáhnout vzhledu, který odpovídá Vaší osobnosti i vašemu vkusu.

 Cena:  200Kč plus 50Kč za použitý materiál.

 

Kurz je určen ženám, které chtějí při každé příležitosti vypadat perfektně. Během kurzu se naučíte, jak se sama sebe dokonale nalíčit, také zvýraznit Vaše přednosti a případně zamaskovat nedokonalosti. Vizážistka Vám doporučí vhodné líčení vzhledem k tvaru obličeje, barvě a tvaru očí i rtů. Seznámíte se s trendy líčení, objevíte tajemství moderního líčení a naučíte se triky profesionála. S pomocí tohoto kurzu se naučíte, jak se stát sama sobě profesionální vizážistkou. Kurz probíhá ve skupince max 4 osob. Kurz se zakončuje profesionální fotografií, odnesete si tak hodnotnou památku.

 

Čas  cca  2-3 hodiny.

 

Počet účastníků Kurz probíhá ve skupince max 3 osoby.

Diváci Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Objednávka Minimálně 2 týdny předem.

 

Kurz pro střední školy - skupinový

Je určen pro studentky posledních ročníků středních škol, které se připravují na nástup do zaměstnání v profesích, ve kterých je kladen důraz nejen na oblékání a líčení, ale na celkovou vizáž osobnosti.
Kurz obsahuje teoretické i praktické základy péče o pleť, líčení a barevné typologie a uplatnění v oblékání. Na závěr je zařazeno individuální poradenství pro každou studentku.
K výuce používáme autorský systém Asociace vizážistů a stylistů ČR.
Termíny a časy kurzu jsou vždy určeny po domluvě s vedením školy na podzim tohoto roku.